Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Moje samochody i przeróbki - tor Carrera GO

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GOPiotrGO
Ścigant
Ścigant
Posty: 139
Rejestracja: 05 sty 2014, 23:09

Moje samochody i przeróbki - tor Carrera GO

Post autor: GOPiotrGO »

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z moich samochodów jakimi jeździłem na torze Carrera GO. Oczywiście jak każdy zaczęliśmy od standardu czyli pakietu startowego Carrera GO!!! Formula Competition, czyli krótko mówiąc bolidów F1. Jeździ się nimi bardzo dobrze, mają bardzo wysoką prędkość i stosunkowo niedużo wypadają z toru. Jak na początek super.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia i dokupiliśmy (ja z synem oczywiście :D ) zestaw toru Carrera Go Rally Special Stage. Doszedł Citroen i Peugeot. Tymi samochodami jeździ się jednak inaczej niż bolidami Formuły. Ponieważ mają wyższy punkt ciężkości to łatwiej wypadają. Dla mnie osobiście sprawiają jednak więcej radości i zabawy. Jeżdżą trochę wolniej niż bolidy.
Załączniki
Carrera GO Formula Competition Petronas
Carrera GO Formula Competition Petronas
Formuła Ferrari F1
Formuła Ferrari F1
Citroen WRC
Citroen WRC
Peugeot WRC
Peugeot WRC
Awatar użytkownika
Wojt.rak
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 69
Rejestracja: 22 gru 2013, 11:37

Re: Moje samochody i przeróbki - tor Carrera GO

Post autor: Wojt.rak »

Witaj,

Ja tak samo zaczynam. Formuły to fajna zabawa.

Czy ten żółty samochód Peugeot ma oświetlenie. Z tego co się orientuje to w standardzie nie można kupić z oświetleniem. Coś w nim przerabiałeś?
Papa

Wojtek

Mam Formułe !! Ale jazda !!
Szendek
Starter
Starter
Posty: 12
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:36

Re: Moje samochody i przeróbki - tor Carrera GO

Post autor: Szendek »

Czy może orientujecie się czy podwozia są jednakowe dla wszystkich aut? czy np kupując model 1:43 np omega kombi :) posadziłbym ją na DTM Audi ?
druga sprawa to dekodery cvzy ktoś gdzieś je widział żeby np zamontować w autkach z GO!
Awatar użytkownika
GOPiotrGO
Ścigant
Ścigant
Posty: 139
Rejestracja: 05 sty 2014, 23:09

Re: Moje samochody i przeróbki - tor Carrera GO

Post autor: GOPiotrGO »

Ja niestety już swój tor zdemontowałem, ale z tego co pamiętam to dla każdego modelu samochodu jest inne podwozie. Z tego też powodu takie ekscytujące jest jeżdżenie różnymi samochodami.

Co do dekoderów Carrera digital 143 to niestety nie można ich nabyć osobno. Do Digital 132 można.
ODPOWIEDZ