Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Przeróbka samochodu - dodanie sportowej kamery HDR ;)

Tematy związane z samochodami, ich przebudową, naprawą. Tu możesz się podzielić doświadczeniami z przebudową samochodów, tworzeniem nowych oraz ich tuningiem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szlachcico
Starter
Starter
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2017, 09:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

Przeróbka samochodu - dodanie sportowej kamery HDR ;)

Post autor: Szlachcico »

Witam,

Pierwszy post i mam nadzieję, że ciekawy jednocześnie temat do dyskusji ;)
Buduję makietę do toru Carrera GO!!!, ale zanim zacznę postawiłem sobie inne zadanie. Zamierzam zbudować samochód testowy, który będzie zbudowany na bazie kamery SONY HDR-AS20 (tania i lekka, zaledwie 83gr 24,5 x 47 x 82 mm, szerokokątny obiektyw 170). Jako podwozie zamierzam wykorzystać Zygzaka MCQueena z zestawu ICE. Opony będą większe, co nieco podwyższy zawieszenie, a bolec zastąpię zbędnym klockiem lego. Problemem może być ciepło z silnika, które zamierzam odprowadzić za pomocą pasty termoprzewodzącej i dwóch mini-radiatorów po bokach od góry izolując od kamery jeszcze nie wiem czym :P Może być też problem z magnesem, który może wpływać na pracę kamery. Dużo roboty, ale może ktoś się spotkał z innymi rozwiązaniami? :ugeek:
Awatar użytkownika
Szlachcico
Starter
Starter
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2017, 09:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Przeróbka samochodu - dodanie sportowej kamery HDR ;)

Post autor: Szlachcico »



Pierwszy filmik z jazdy dociazonym MCQUEEN w sslow motion. Jak obiecałem przesyłam po kolei etapy. Tor jest testowy i złożony tylko do testów. Później będzie większy i lepszy ;)

PS sorry za jakość ale ciemno było jak skończyłem :roll:
ODPOWIEDZ